Resultater klubbmesterskap i rallylydighet 2022 - Sandnes Brukshund Klubb

Gå til innhold
Resultater fra klubbmesterskapet i rallylydighet 2022

Nedenfor er resultatlisten for hver gang:
Mai
Dommere: Kurt Selland klasse 1 og 2
Crystal Kay klasse 3 og elite
Kritikker her: Mai
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Vannsea
Crystal Kay
1
194
Harley
Ine Sørensen
1
192
Gaia
Bjørg Wikan Andreassen
1
187
Lykke
Siw Gjesdal
1
175
Birk
Christine Aspøy
1
159
Lucca
Åse Kathrine Gjestsen
1
DISK
Mr. Odin
Siw Gjesdal
1
DISK
Gordy
Maria Aakvik
2
BRUTT
Maya
Bjørg Wikan Adreassen
2
DISK


3

Hera
Kari Ommedal
Elite
196
Saga
Brit Elin Hovland
Elite
191
Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
183
Vinur
Kari Ommedal
Elite
178
Hera
Jorunn Selland
Elite
DISK
April Bane 1
Dommer: Crystal Kay
Kritikker her: April
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Harley
Ine Sørensen
1
197
Mr. Odin
Siw Gjesdal
1
195
Lykke
Siw Gjesdal
1
193
Vida
Anne-Liss Høyland
1
186
Rockrose
Ghita Fossum
1
186
Pernille
Bente Helene Sørbø
1
182
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
175
Lucca
Åse Kathrine Gjestsen
1
DISK
Quinta
Anne-Liss Høyland
2
190
Gordy
Maria Aakvik
2
183
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
2
179
Besty
Marit Bjelland
2
DISK
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK


3

Hera
Jorunn Selland
Elite
196
Saga
Brit Elin Hovland
Elite
196
Vinur
Kari Ommedal
Elite
187
Hera
Kari Ommedal
Elite
DISK
Ficus
Ghita Fossum
Elite
DISK
Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
DISK
April Bane 2
Dommer: Kurt Selland
Kritikker her: April
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Harley
Ine Sørensen
1
195
Lykke
Siw Gjesdal
1
193
Vida
Anne-Liss Høyland
1
190
Rockrose
Ghita Fossum
1
171
Mr. Odin
Siw Gjesdal
1
DISK
Pernille
Bente Helene Sørbø
1
DISK
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
BRUTT
Lucca
Åse Kathrine Gjestsen
1
DISK
Gordy
Maria Aakvik
2
188
Quinta
Anne-Liss Høyland
2
183
Besty
Marit Bjelland
2
DISK
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK


3

Hera
Kari Ommedal
Elite
200
Saga
Brit Elin Hovland
Elite
196
Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
195
Vinur
Kari Ommedal
Elite
192
Ficus
Ghita Fossum
Elite
182
Hera
Jorunn Selland
Elite
DISK
Mars
Dommere: Crystal Kay klasse 1 og 2
Kurt Selland klasse 3 og elite
Kritikker her: Mars
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Vida
Anne-Liss Høyland
1
198
Lykke
Siw Gjesdal
1
195
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
192
Maya
Bjørg Wikan Andreassen
1
DISK
Mr. Odin
Siw Gjesdal
1
DISK
Quinta
Anne-Liss Høyland
2
194
Gordy
Maria Aakvik
2
193
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
2
165
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK


3

Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
200
Saga
Brit Elin Hovland
Elite
182
Hera
Jorunn Selland
Elite
DISK
Februar
Dommere: Kurt Selland klasse 1 og 2
Crystal Kay klasse 3 og elite
Kritikker her: Februar
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Vida
Anne-Liss Høyland
1
194
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
181
Gaia
Bjørg Wikan Andreassen
1
BRUTT
Shesea
Crystal Kay
2
196
Quinta
Anne-Liss Høyland
2
190
Gordy
Maria Aakvik
2
183
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK


3

Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
198
Vinur
Kari Ommedal
Elite
193
Hera
Kari Ommedal
Elite
185
Saga
Brit Elin Hovland
Elite
184
Vina
Marit Klausen
Elite
178
Hera
Jorunn Selland
Elite
DISK
Januar/bane 1
Dommer: Crystal klasse 1 og elite
Dommer: Ghita Fossum klasse 2
Kritikker her: Januar
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
1
192
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
190
Tuva
Eli-Anne Imsland
2
DISK
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK
Gordy
Maria Aakvik
2
DISK
Raysea
Kurt Selland
2
DISK


3

Saga
Brit Elin Hovland
Elite
185
Vinur
Kari Ommedal
Elite
185
Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
DISK
Hera
Jorunn Selland
Elite
DISK
Vina
Marit Klausen
Elite
DISK
Hera
Kari Ommedal
Elite
DISK
Januar/bane 2
Dommer: Kurt
Kritikker her: Januar
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
194
Vannsea
Crystal Kay
1
190
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
1
183
Tuva
Eli-Anne Imsland
2
DISK
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
DISK
Gordy
Maria Aakvik
2
DISK


3

Hera
Jorunn Selland
Elite
198
Saga
Brit Elin Hovland
Elite
197
Vinur
Kari Ommedal
Elite
194
Vina
Marit Klausen
Elite
193
Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
186
Hera
Kari Ommedal
Elite
DISK
Foreløpig sammenlagt
Plass
Hundens navn
Eier/fører
Klasse
Poeng
1
Vida
Anne-Liss Høyland
1
768
2
Bessi
Astrid Reiestad Førli
1
757
3
Lykke
Siw Gjesdal
1
756
4
Harley
Ine Sørensen
1
584
5
Vannsea
Crystal Kay
1
384
6
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
1
375
7
Rockrose
Ghita Fossum
1
357
8
Mr. Odin
Siw Gjesdal
1
195
9
Gaia
Bjørg Wikan Andreassen
1
187
10
Pernille
Bente Helene Sørbø
1
182
11
Birk
Christine Aspøy
1
159
*
Lucca
Åse Kathrine Gjestsen
1
0
*
Maya
Bjørg Wikan Andreassen
1
0
1
Quinta
Anne-Liss Høyland
2
757
2
Gordy
Maria Aakvik
2
747
3
Nelly
Mary-Ann Kjeldsen
2
344
4
Shesea
Crystal Kay
2
196
*
Maya
Bjørg Wikan Andreassen
2
0
*
Tuva
Eli-Anne Imsland
2
0
*
Raysea
Kurt Selland
2
0
*
Besty
Marit Bjelland
2
0
*
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
2
0



3

1Saga
Brit Elin Hovland
Elite
780
2
Ylva
Brit Elin Hovland
Elite
779
3
Vinur
Kari Ommedal
Elite
766
4
Hera
Kari Ommedal
Elite
581
5
Hera
Jorunn Selland
Elite
394
6
Vina
Marit Klausen
Elite
371
7
Ficus
Ghita Fossum
Elite
182
Tilbake til innholdet